Scherzo na Andrzejki
Sobota 29 listopada 2014,  17.00 – MiserArt-Strefa Kultury w Labiryncie Wykluczenia, ul. Cybulskiego 35a, Wrocław

Jubilo we współpracy z Fundacja Homo Sacer zapraszają na wieczór z muzyką, sztuką i wróżbami – czyli SCHERZO na ANDRZEJKI. Przybywajcie tłumie w sobotę 29 listopada od godziny 17.00 do przestrzeni MiserArt – strefa kultury w labiryncie wykluczenia przy ul. Cybulskiego 35A.

Wstęp wolny. Prosimy zabrać ze sobą dobry humor i przynieść coś na nasz wspólny stół przekąsek i smakołyków.

UWAGA ARTYŚCI!

Zapraszamy grupy formalne i nieformalne, artystów, śpiewaków, muzyków, tancerzy etc. do udziału w tym wieczorze. Zainteresowanych prosimy o przesłanie nam krótkiego maila na contact@jubiloproject.com z info o sobie i propozycją 5-10-minutowego materiału (pracy danej grupy/artysty – od cyrkowych akrobacji po monolog, sztuki walki, taniec lub pieśń), który mógłby stanowić część programu tego wydarzenia.

W spotkaniu uczestniczyć będą również członkowie grup warsztatowych Jubilo (podopieczni Fundacji Opieka i Troska oraz mieszkańcy schronisk Towarzystwa Brata Alberta) i będzie ono otwarte dla publiczności. Udział w wydarzeniu będzie więc szansą na spotkanie, zaprezentowanie swojej pracy, nawiązanie współpracy z innymi artystami, a w późniejszej części wieczoru – zaproszeniem do udziału w muzycznym jam session, we wróżbach wszelakiego rodzaju i w otwartym spotkaniu wszystkich przybyłych.

*scherzo (z włoskiego): dosłownie – żart; w muzyce – humorystyczna kompozycja w szybkim tempie.


Zdjęcia: Simona Sala